«Ми маємо на меті проінформувати світову спільноту про масштабні фальсифікації, до яких вдається українська влада напередодні місцевих виборів. Президент і його команда влаштовують показові шоу перед міжнародними лідерами. Заявляючи про чесні та демократичні вибори, влада цинічно краде право голосу у мільйонів українців», - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Роман Ілик передав Прем’єр-міністру Канади Стівену Гарперу звернення, у якому за дорученням партійців просить дати оцінку діям української влади з фальсифікації місцевих виборів на Львівщині.

«Канада є країною «Великої вісімки», також у ній проживає понад мільйон українців. Вони повинні знати, що насправді відбувається в Україні. Ці реалії не мають нічого спільного з тим, що не соромляться декларувати перші особи України. Світова спільнота повинна допомогти нам зупинити знищення демократії в Україні», - сказав Роман Ілик.

За його словами, відмова реєструвати легітимні списки найбільшої опозиційної партії на Львівщині та інших регіонах країни, є безпрецедентною. «Це вагома підстава для нас та світового товариства не визнати результати місцевих виборів», - сказав Роман Ілик.