Подаємо повний текст листа:

«Шановний пане Президент!

Конституція України зобов’язує судову гілку влади захищати права громадян, а Президента України, який є гарантом Конституції, забезпечити дотримання цих прав та свобод.

Що ж відбувається сьогодні на Львівщині? Суди, виборчі комісії, місцева влада – усі об’єднались навколо єдиної мети – не допустити до виборів найбільшу опозиційну силу - «Батьківщину». Місцева влада, сформована із представників Партії регіонів, цинічно краде право голосу у сотень тисяч виборців Львівщини, які 31 жовтня хочуть віддати свій голос за партію Юлії Тимошенко.

Кілька днів тому Ви збирали на нараду голів обласних державних адміністрацій. Цей захід був широко висвітлений у ЗМІ. Ми вкотре почули запевнення про те, що місцеві вибори будуть чесними. Кожен голова отримав вказівку забезпечити вільні, демократичні вибори.

Ми доводимо до Вашого відома, що місцева влада не виконує Ваших розпоряджень. Навпаки - за допомогою судів вона знущається над правами людей. Усі рішення судів та виборчих комісій, які стосуються «Батьківщини», запрограмовані заздалегідь. Роль вершителів правосуддя зводиться до того, щоб знайти формально причину відмовити або й взагалі не розглянути наші позови.

Ми звертаємось до Вас як останньої інстанції у цьому безкінечному потоці беззаконня та абсурду. Як гарант Конституції, Ви повинні персонально втрутитись у ситуацію, що склалась навколо Львівської «Батьківщини», покарати тих, хто свідомо краде вибір львів’ян. Особисто Ви будете нести відповідальність за масштабний рух опору, який продемонструє Львівщина після 31 жовтня.

Ми не визнаємо результати виборів на Львівщині. Переконані, що не визнає їх міжнародна спільнота, а найголовніше – самі українці».