Подаємо повний текст:

«Це звернення персонально до кожного члена Львівської обласної виборчої комісії. Сьогодні – вирішальний день. Як пафосно це б не звучало, від чесної і справедливої позиції кожного з Вас сьогодні залежить доля Батьківщини. Ми говоримо не про партію Юлії Тимошенко, а про Україну, у якій житимуть наші діти. Чи буде ця країна вільною та демократичною, чи остаточно скотиться до беззаконня та авторитаризму? Сьогодні кожен з Вас дасть відповідь на це запитання.

У Вас є списки кандидатів у депутати Львівської обласної ради, підписані особисто лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко, завірені відповідною печаткою. І є списки, сформовані І.Деньковичем, якого ми чотири місяці тому з ганьбою виключили з партії «Батьківщина», і який офіційно вступив у парламентську коаліцію Партії регіонів. Вони підписані І.Яворською, яку теж виключено із партії «Батьківщина» за зраду її інтересів та провокативну діяльність. Кандидати, яких включив у список І.Денькович, не мають ніякого стосунку до партії «Батьківщина».

Ми апелюємо до законів України та норм Конституції, у яких чітко зазначено, що державні органи влади не мають права втручатись у внутрішнє життя політичних партій. Печерський районний суд м. Києва та Головне управління юстиції у Львівській області грубо порушили ці норми закону, призначивши керівником Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» І.Деньковича, який насправді є в опозиції до нашої партії.

Водночас ми, дотримуючись Статуту партії, на легітимній конференції, де були присутні лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, представники ЗМІ, делегати, обрали головою партійного осередку Романа Ілика. Саме він є єдиним легітимним головою партійного осередку. І вважається ним відразу ж після обрання, завдання ж юстиції – просто взяти цю інформацію до відома.

Як члени виборчої комісії, Ви зобов’язані забезпечити чесні вибори. Не позбавляйте виборців законного права обирати владу. Виборці Львівщині мають право на те, аби віддати голос за справжню «Батьківщину», а не її клона, створеного членом провладної парламентської коаліції.

Ми апелюємо до честі та совісті кожного з Вас – не станьте на бік зрадників, не крадіть у виборців справжню «Батьківщину»! Нам усім жити в Україні!»