Про це інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Учасниками конкурсу можуть стати учнівські колективи та окремі учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Конкурс проводиться в двох номінаціях: «Малюнок «Наркотикам – Ні!» та «Відеоролик «Я – за здоровий спосіб життя».

Вимоги до малюнків: формат А-3 або А-4 (300 х 400 або 210х300), техніка виконання: живописна чи графічна. Роботи можуть бути виконані аквареллю, фломастерами, тушшю, олійними фарбами, кольоровими олівцями та іншою технікою виконання

Інформацію про автора та назву  роботи вказати на окремій титульній сторінці, яку  прикріпити щільно на звороті: прізвище, імя, вік учасника, домашня адреса, назва навчального закладу, клас.

На  конкурс не приймаються малюнки скопійовані з плакатів, буклетів та іншої друкованої продукції; не здані вчасно і такі, які не відповідають тематиці.

Вимоги до відео: відеоролик повинен бути записаний у форматі DVD, тематика відеоролика має бути пов’язана із тематикою пропаганди здорового  способу життя, запобігання наркоманії серед учнівської молоді.

Для  підготовки відеоролика можна використовувати сюжети фільмів, телепрограм та телепередач, власні відеозйомки, звукове оформлення – відеозаписи пісень, музики, мовне озвучення фрагментів телепрограм, або власний текст.

Роботи потрібно здати до 15 листопада у Львівський обласний Будинок учителя (м. Львів, вул. Коперніка, 42).  Контактний телефон: 261-61-01.