Колектив працівників Управління МВС України у Львівській області стурбований складною політичною ситуацією, яка склалася в державі і тому вважав своїм обов’язком висловити свою думку через засоби масової інформації Львівщини.
Львівська міліція - це складова частина державності України, що будь-якої години готова відстоювати інтереси народу, користуючись виключно Конституцією України та законами.
Під час виборів Президента України міліція стояла і стоїть на сторожі інтересів народу України, захищаючи його життя та здоров’я.
Разом з тим нашому колективу не байдуже відношення громадськості до Львівської міліції та її керівництва, яке сумлінно виконує свої професійні обов’язки, здійснюючи забезпечення охорони громадського порядку у складній обстановці, яка склалася в області.
Тому несподіване рішення Львівської обласної ради, яким всупереч діючій Конституції України, нормативним документам МВС України прийняте рішення про відсторонення від виконання своїх службових обов’язків начальника Управління генерал-майора міліції Сала О.М. та першого заступника начальника Управління полковника міліції Скиби Я.Д., крім порушення основного закону може дестабілізувати криміногенну обстановку в регіоні та позбавити підрозділи міліції можливості сумлінно виконувати покладені на них завдання. Викликають сумнів підстави щодо відсторонення від роботи керівництва при відсутності мотивів для такого рішення.
Ми, всі працівники львівської міліції, і надалі будемо нести службу по охороні громадського порядку і довіряємо керівництву обласної міліції, яке нічим не скомпрометувало себе і своїми діями не дозволило дестабілізувати обстановку в області. На сьогодні, завдяки професійним діям львівської міліції, криміногенна ситуація в області залишається стабільною.
Для того, аби на теренах Львівщини зберігався громадянський мир та спокій, наполягаємо на припинені необґрунтованого тиску на керівництво міліції та скасуванні неконституційних рішень обласної ради.

Прийнято на зборах керівництва Управління, начальників галузевих управлінь, відділів та служб, міськрайвідділів МВС України у Львівській області.