«Жодного стосунку до Ілика чи Деньковича ми не маємо. 27 вересня ми провели свою легітимну конференцію, в присутності Ілика Романа, Швеця Віктора, на якій було обрано кандидатів до Львівської міської ради, отож стосунку Івана Деньковича ми жодного не маємо» - повідомив Андрій Вихопень.

За його словами, складна ситуація у «Батьківщині» виникла в зв‘язку з тим, що до списків кандидатів у депутати не потрапили представники олігархічних структур, які перебували і досі частково перебувають в партії, і саме вони почали «шалену кампанію проти справжніх партійців та активістів».

«Казати, що ми належимо до якоїсь «групи впливу» вони не мають права. Ми завжди будемо членами партії «Батьківщина, яку створила Юлія Тимошенко» - підкреслив Андрій Вихопень.

В свою чергу, Юрій Гудима, який також був присутній на прес-конференції, заявив, що згідно з рішенням Президії Політради ВО «Батьківщина», Львівську міську організацію було ліквідовано за порушення Статуту і вони не мають права іти на вибори. За словами Гудими, наразі Політрадою партії готується лист до ТВК про відкликання списку кандидатів від міської організації «Батьківщини».

Проте представники міської організації БЮТ заявляють, що не будуть знімати своїх кандидатур, доки не отримають офіційного підтвердження заяви Юрія Гудими.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Президії Політради ВО «Батьківщина» за підписом лідера партії Юлії Тимошенко, Львівську міську організацію ВО «Батьківщина» ліквідовано за порушення Статуту.