Про це повідомив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра сьогодні під час засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності, передає кореспондент Вголосу.

Микола Бандра розповів, що 0, 2660 га землі міській раді потрібна для того, аби створити музейний комплекс тоталітарних режимів «Територія Терору» та побудувати його адміністративно-фондові приміщення.

Однак члени депутатської комісії не зрозуміли навіщо міській раді така велика земельна ділянка під адміністративні приміщення для музею, тому перенесли розгляд питання на наступне засідання. На цьому засіданні депутати ЛОР планують заслухати керівника відповідного департаменту ЛМР.

Як писав Вголос, 11 липня минулого року депутати Львівської міської ради ухвалили рішення Про затвердження Меморіальному музею тоталітарних режимів «Територія терору» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на проспекті В. Чорновола, 45.

Відповідно до проекту Меморіальному музею тоталітарних режимів „Територія терору” надали земельну ділянку загальною площею 0,4908 гектара у постійне користування для будівництва меморіального музейного комплексу.