7 грудня Львівська міська рада надіслала вітання своїм колегам з Донецька, Луганська і Дніпропетровська з нагоди Дня місцевого самоврядування, — повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Звернення подано повнотекстово.
„Дорогі наші колеги!
З нагоди нашого професійного свята - Дня місцевого самоврядування, надсилаємо Вам найщиріші вітання з древнього Львова разом із сердечними побажаннями здоров’я, миру, любові, добра і злагоди.
У ці доленосні для нашої країни дні на нас з Вами покладено велику відповідальність за збереження миру, спокою у регіонах та цілісності нашої держави. Дарма, що іноді ми розмовляємо різними мовами, головне, що ми розуміємо одне одного, що всі ми прагнемо взаєморозуміння та маємо спільну мету - залишити нашим дітям у спадок вільну, квітучу та заможну Україну.
Ми завжди пам"ятаємо, що споконвіку землі України були Батьківщиною для багатьох народів і, продовжуючи традицію наших дідів, кажемо: "Україна - наш спільний дім, над будовою якого спільно працюють і українці, і росіяни, а також і всі інші народи, яких Господь оселив на нашій благословенній землі".