Як інформує кореспондент Вголосу, доходи загального фонду зросли за рахунок субвенції з держбюджету на суму 10,5 млн. грн., призначеної на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Субвенція з обласного бюджету у розмірі 1,167 тис. грн. розподілили так: 30 тис. грн – на розроблення генерального плану смт. Рудно, 50 тис. грн. – на спорудження пам’ятника 523 пластунам на Личаківському кладовищі, 902 тис. грн. – на виплату допомоги на догляд за інвалідом І чи II групи внаслідок психічного розладу,  140 тис. грн. – на розробку комплексного проекту рекультивації полігону ТПВ, 45 тис. грн. – на виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013- 2016 роки.

Також за рахунок зменшення резервного фонду міського бюджету на 1,8 млн. грн. зросли  видатки управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин для виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки навчальним закладам – на 170 тис. грн. та управління капітального будівництва на виконання рішень судів – на 838 тис. грн.

За рахунок залишку коштів спеціального фонду в сумі 125,9 тис. грн. та повернення кредитів до міського бюджету, наданих для кредитування громадян, в сумі 278,2 тис. грн., на 404,1 тис. грн. збільшено надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла (молодіжне будівництво).

Крім того, як повідомляв Вголос, 2 млн. грн. депутати виділили на закупівлю піскосуміші для посипання доріг взимку та 5 млн. грн.. – як компенсацію перевізникам за безкоштовний проїзд пільгових категорій.

Нагадаємо, ВАТ «Гірхімпром» розробив першу стадію – «Проект» рекультивації Грибовицього сміттєзвалиша, яка зараз проходить державну експертизу. Роботу над другою стадією – «Робоча документація» інститут розпочне, як тільки отримає оцінку першої. Однак фінансування на подальшу розробку проекту, наразі, немає. Загальна вартість проекту – 3,450 млн. грн., за першу стадію проекту міська рада заплатила 1,9 млн. грн.