Не перестаємо дивуватися нашій міській владі та її інформаційним службам. То вони публікують рішення міського голови про те, що міська рада закупить купу мобільних телефонів і стартових пакетів, витративши на це не більше 68 тис. грн., а відразу ж після цього міський голова, такий же, перепрошуємо, роздолбай, особисто, телефонує у ЗМІ і спростовує цю інформацію. Роздолбай – бо сам же і підписав це розпорядження пару годин тому.

Мовляв, ви неправильно зрозуміли і все не так... А що тут розуміти? Мер не читає документів, які підписує? Може, варто попросити Шамана, щоб той хоч іноді витягав нашого Помагайка з нірвани?

Але зараз про інше. Рішення виконкому від 23.02.2007 № 63 «Про надання квартир черговикам Львівської міської ради за контрольними списками підприємств та установ» та № 64 «Про надання квартири члену ЖБК-"Карат" на вул. Фр.Скорини, 40». Прочитавши ці заголовки на сайті в першу мить зраділи: «Нарешті! Міська влада почала виконувати свої обіцянки і давати людям квартири». Але далі — повний облом. Читаємо: «Текст рішення не внесений у зв'язку з тим, що він містить персональні дані про особу (ст.23 Закону України "Про інформацію")».

Круто! Яка турбота про окремо взяту людину! Як демократично! Навіть прізвище людини, яка отримала квартиру від міста, не названо! Якщо так прискіпливо підходити до прав особистості і до трактування закону про інформацію, то наступним кроком має стати припинення публікацій порядку денного сесій міської ради та її рішень в частині, наприклад, надання земельних ділянок. Ці пункти повинні формулюватися приблизно так: «Про надання приватним підприємцям земельної ділянки у м. Львові». «Текст рішення не внесений у зв'язку з тим, що він містить персональні дані про особу (ст.23 Закону України "Про інформацію")».