Про це повідомив начальник управління культури Львівської міської ради Андрій Вороновський під час прес-конференції сьогодні.

Андрій Вороновський повідомив, що громадські організації та мистецькі колективи Львова можуть подавати свої проекти до формування культурних подій міста на 2011 рік, перевага надаватиметься тим колективам, які будуть приурочувати свої проекти до ювілейних дат, релігійних та державних свят, а також проектам патріотичного спрямування.

Як розповіла заступник начальника управління культури Любов Коломієць, окрім державних та релігійних свят, у 2011 році у Львові будуть відзначати140 річницю з дня народження Лесі Українки та Василя Стефаника, 120 річницю з дня народження Євгена Коновальця, 200 річницю з дня народження Івана Вагилевича та Маркіяна Шашкевича, 170 річницю з дня народження Михайла Драгоманова, 810 річницю з дня народження Данила Галицького, 150 річницю з дня смерті Тараса Шевченка, 350 річницю з дня заснування Львівського національного університету імені Івана Франка та інші.

Андрій Вороновський сказав. Що наразі невідомо скільки коштів зможе виділити міська рада на підтримку проектів, це буде відомо після прийняття бюджету на 2011 рік та рішення профільних депутатських комісій – з питань культури та бюджетної.

Проте, за словами начальника управління культури, жоден проект міськрада не зможе профінансувати стовідсотково.

Андрій Вороновський додав, що у 2010 році на такі проекти було виділено 2 мільйони 800 тисяч гривень.