Львівська міська рада розповсюдила відкоригований текст ухвали про створення тимчасової контрольної комісії щодо пам'ятників у Львові.

Відповідний текст прес-служба розіслала сьогодні

Текст ухвали «Про утворення тимчасової контрольної комісії» подаємо у повному обсязі:

«З метою правдивого висвітлення історичних подій, формування національної гідності, беручи до уваги необхідність впорядкування пам'ятників і пам'ятних знаків, а також їх належного утримання, міська рада ухвалила:

1. Утворити тимчасову контрольну комісію для визначення переліку пам'ятників, пам'ятних знаків та символів, що знаходяться у м.Львові (з описом, історичним контекстом та історією їх створення).

2. Керівникам депутатських фракцій подати пропозиції щодо складу тимчасової контрольної комісії.

3. Постійній комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища спільно з управлінням архітектури департаменту
містобудування розробити містобудівні критерії встановлення пам'ятних знаків, пам'ятників, відповідність їх історичному середовищу та належного утримання.

Відповідальний: голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань».

Як повідомляло агентство, 10 травня Львівська міська рада з ініціативи фракції ВО «Свобода» вирішила створити тимчасову контрольну депутатську комісію для визначення переліку пам'ятників та символів, які необхідно демонтувати у м. Львові. Як свідчить аудіозапис засідання, депутати голосували саме за це рішення.