З такою ініціативою виступив «Фронт Змін».

У зверненні зазначено, що рік правління уряду Микола Азарова запам’ятався лише негативними діями та реформами для українців та України: «По-перше, уряд не спромігся подати до парламенту план розвитку країни на 2011-й рік. По-друге, жодної реформи на користь громадян не було проведено належним чином. Замість обіцяного розвитку виробництва Україна з її чорноземами збільшує імпорт продуктів харчування. А державний борг зріс на 40%. Уряду Миколи Азарова вдалась лише одна реформа. Адміністративна. Було 49 міністерств та центральних органів влади. Стало – 72».

Як зазначають депутати, з обіцяних Президентом Віктором Януковичем 113 реформістських законів прийняли лише один – Податковий кодекс. Тепер до офіційно зареєстрованих та приховуваних від народу двох мільйонів безробітних в Україні додасться ще й дрібний бізнес.

«Через місяць, коли цей уряд збирається скасувати спрощену систему оподаткування, кожне третє мале підприємство буде закрите», - наголошує міськрада.

Очевидно, що Кабінет Міністрів Миколи Азарова не може дати країні нічого, крім проблем. Партії регіонів слід визнати свої кадрові помилки та дійсно почати будувати нову країну, як вони обіцяли. І розпочати це з того, що відправити у відставку уряд Миколи Азарова.
Лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк подав у парламент законопроект з вимогою висловити недовіру чинному уряду.

«Ми закликаємо Партію регіонів, комуністів та Блок Литвина у Верховній Раді підтримати резолюцію недовіри уряду Азарова. Якщо цього не відбудеться, лідери цих партій та депутати будуть нести повну відповідальність за все, що відбувається у країні: зростання цін та тарифів, збільшення державного боргу та зубожіння українців», - йдеться у зверненні.