За інформацією управління транспорту та зв’язку, на період проведення Форуму вулицю Коперника не закриватимуть для руху транспорту. Для учасників Форуму облаштують місця для паркування на вулицях Коперника, Словацького та Стефаника.

Нагадаємо, цьогорічний 17 Міжнародний «Форум видавців у Львові» триватиме з 15 до 19 вересня. В Палаці Мистецтв, що знаходиться на вул. Коперника, 17, де представлять книги з України, Росії, Польщі, Австрії, Франції, Литви, Німеччини та Ізраїлю. Загалом прийме участь понад 600 українських та іноземних видавництв книг та періодичних видань, книготорговельні підприємства, друкарні, виробники електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції, ВНЗ, бібліотеки, громадські організації, літературні агенції, асоціації, культурні центри та фонди.

На Форум завітає чимало відомих гостей, серед яких Юрій Андрухович, Оксана Забужко, Януш Леон Вишневський (Польща), Андріан Сливоцький (США) та багато інших. За п’ять днів на Форумі очікують понад 60 тисяч гостей.