Відповідне рішення було ухвалене під час пленарного засідання сесії ЛМР сьогодні.

Як йдеться в ухвалі міськради, очолив комісію Олег Махніцький – голова постійної комісії землекористування, секретарем став Юрій Верхола – начальник відділу територіального управління міста управління архітектури ЛМР, а також до складу комісії увійшли перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, директор департаменту містобудування Андрій Павлів, начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Михайло Бокало, начальник управління архітектури ЛМР Юрій Криворучко, начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич.

Із депутатів, як зазначено в ухвалі, до комісії увійшли Сергій Бащук, Роман Валько, Валерій Веремчук, Ярослав Гінка, Володимир Гірняк, Любомир Мельничук, Андрій Мочарський, Богдан Панькевич, Ерік Парсаданян.

Окрім того членами комісії стали начальник ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області Станіслав Броневицький і начальник Спеціалізованої Державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків О. Лазірко, а також перший заступник начальника інспекцію держархбудконтролю у Львівській області В. Миськів.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали, прийняття даної ухвали зумовлене кадровими змінами у виконавчих органах та депутатському корпусі Львівської міськради з метою встановити втрати місцевого бюджету, що пов’язані із самовільним захопленням ТзОВ „АЙПІЄ-Л” земельних ділянок на вулиці Щирецькій.