За 2004 рік депутати Львівської міської ради розглянули 1202 питання і прийняли 962 ухвали.
Про це заявив секретар Львівської міської ради Зіновій Сірик під час прес-конференції, підсумовуючи роботу Львівської міської ради у 2004 році".
За словами Зіновія Сірика, левова частка прийнятих ухвал регулює земельні відносини, що становить 80% від усіх ухвал, прийнятих у 2004 році.
Він також відзначив, що за звітний період за кількісними показниками, найбільш плідно попрацювали постійні комісії Львівської міської ради. Зокрема, до таких комісій він відніс комісію "землекористування, будівництва та архітектури" (провели 31 засідання), комісію "фінансів та планування бюджетів" (провела 33 засідання) та комісію "муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту" (провела 35 засідань).
Зіновій Сірик назвав також депутатів, які пропустили більшу частину пленарних засідань за 2004 рік (яких, відповідно з чинним законодавством можна відкликати) та депутатів, що пропустили третину і більше пленарних засідань.
Особливу увагу Зіновій Сірик присвятив депутатам, які не пропустили жодного пленарного засідання: Ю. Батюк, Б. Бедрило, М. Ковтало, Т. Крушельницька, А. Лозинський, М. Павлеса, А. Стецьків.
Загалом, як зазначив Зіновій Сірик, на 30 пленарних засіданнях протягом 4 сесій, що відбились за 2004 рік усіма депутатами було оголошено 301 запит, з них 10 колективних.
У 2003 році Львівська міська рада розглянула 944 питання і прийняла 755 ухвал.