Як повідомили у прес-службі міськради,  більшість львів’ян висловлюються за недоцільність відновлення опалювального сезону у місті.

Зокрема, за чи проти можна було проголосувати на сторінці ЛМР у мережі Фейсбук. На сьогодні, приблизно 90% опитаних відзначили, що не потрібно відновлювати подачу опалення. Відзначимо, що участь в голосуванні взяли 130 користувачів, які вподобали сторінку міськради.

В аналогічному опитуванні на сайті ЛМР 88% респондентів теж вважають недоцільним відновлення подачі тепла. Таке ж опитування проводив Центр надання адміністративних послуг та районні центри надання адміністративних послуг. За результатами цього опитування, 95% висловились за непотрібність відновлення подачі опалення.

«Якщо буде суттєве похолодання, то подачу тепла ми готові відновити в будь-який час», - зазначив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

Нагадаємо, у Львові у зв’язку з потеплінням та для економії коштів споживачів з 20 березня призупинили опалювальний сезон. Опалення до закладів освіти, охорони здоров'я та культури здійснюють на основі відповідних письмових звернень.