Львівська міська рада вимагає порушення кримінальних справ проти прем’єр-міністра України Віктора Януковича, голів Донецької, Луганської, Харківської облдержадміністрацій за зраду національних інтересів України.
Про це йдеться у заяві „Про політичну ситуацію в Україні”, яку прийняла міськрада сьогодні на засіданні позачергової сесії, за яку проголосувало одноголосно 70 депутатів міськради.
У рішенні, зокрема, зазначається: „Висловлюючи волю територіальної громади міста Львова, а також у зв’язку із появою заяв державних керівників України, голів державних адміністрацій щодо порушення територіальної цілісності Української держави та небезпекою втягнення суспільства у громадянський конфлікт, Львівська міська рада вимагає відставки прем’єр-міністра України Віктора Януковича, голів Донецької, Луганської, Харківської облдержадміністрацій, які зрадили національні інтереси України та закликають до порушення територіальної цілісності України та порушення Конституції України. Притягнути даних осіб до кримінальної відповідальності і неприпустимості перебування цих осіб на займаних посадах”.
28 листопада у Сєверодонецьку (Луганська область) Всеукраїнський з’їзд народних депутатів і депутатів усіх рівнів вирішив створити Міжрегіональний союз органів місцевого самоврядування України. Керівництво союзом здійснюватиме координаційна рада, постійним місцем роботи якої стане Харків. Учасники з’їзду визнали Віктора Януковича законно обраним президентом.