Львівська міська рада звернулась до прокурора Львівської області Євгена Блажівського з вимогою відреагувати на незаконну діяльність ДПА у Львівській області.
Таке звернення депутати підтримали на сьогоднішньому позачерговому засіданні сесії міськради.
У зверненні зазначається, що Львівська державна податкова адміністрація вдалась до антизаконного використання адміністративного ресурсу та антиконституційних дій під час проведення другого туру виборів президента України. Депутати звинуватили керівництво ДПА у незаконному збиранні відкріпних талонів у своїх працівників.
„Сьогодні о 9.00 год. під час пікетування ДПА весь персонал крім керівництва не був допущений до роботи на свої робочі місця, люди залишились стояти на вулиці”, — йдеться далі. Такі дії керівництва ДПА, на думку депутатів, вимагають негайного втручання органів прокуратури.
Секретар Львівської міської ради Зеновій Сірик до цього додав, що вже протягом тижня підприємці не можуть здати акти і заплатити податки.
Як повідомляло агентство, 29 листопада у Львові о 07.30 год. прихильники Віктора Ющенка розпочали пікетування приміщення ДПА у Львівській області.
Приблизно по 30 учасників акції утворили пікети на чотирьох входах в приміщення податкової. Організатори і учасники пікетів подають суперечливі відповіді на запитання чи вони блокували вхід на роботу працівникам податкової. Одні стверджують, що так, блокували до 09.00. Інші заявляють, що попри те, що пікети було виставлено, працівникам податкової ніхто не заважав потрапити на роботу, а у приміщення податкової їх не допускала охорона в середині податкової.
Станом на 09.00 близько 200 працівників податкової, які не змогли з центрального входу потрапити на роботу, згуртувалися на транспортній зупинці поблизу податкової. Коли податківці близько 09.00 підійшли до центрального входу, прихильники Ющенка зафіксували на відеокамеру те, як працівники податкової не могли потрапити на роботу.