Львівська міська рада вимагає відставки начальника УМВСУ у Львівській області Віталія Максимова та прибуття на найближчу сесію міськради секретаря РНБО Віталія Гайдука та міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це йдеться у заяві керівників всіх фракцій Львівської міськради з приводу росту бандитизму у Львові та безпорадності правоохоронних органів.

У заяві, зокрема, сказано: «Львівська міська рада приголомшена серією цинічних вбивств у Львові. Не встигли поховати невинно вбиту під час замаху на Романа Федишина Марію Куцинду, як місто сколихнуло нове вбивство підприємця Романа Дацка».

«Криміналі тет нагло демонструє, хто при владі у державі і показує повну безпорадність правоохоронних органів, що вже стає загрозою національній безпеці України», - наголошується у зверненні.

У випадку відсутності реакції на своє звернення міська рада обіцяє закликати львів'ян до формування загонів самооборони.

Як повідомляло агентство, сьогодні близько 8.45 год. на прохідній Склодзеркального заводу (вул. Балабана, 14) розстріляли генерального директора ТзОВ „Галімпекс - Склодзеркальний завод" Богдана Дацка.

Богдан Дацко був членом СДПУ(О). Під час виборів 2004 року він вийшов з партії.

„Галімпекс" виробляє ялинкові прикраси і дзеркала. У сфері виробництва ялинкових прикрас є монополістом на території Європи. Експортує їх у 32 країни світу, в т.ч. США, Німеччину, Францію, Канаду, Італію, Голландію, Бельгію, Данію, Великобританію, Грецію, країни СНД.