Депутати Львівської міської ради звернулися до начальника міського управління УМВС у Львівській області Михайла Курочки та до прокурорів Франківського, Личаківського, Залізничного і Галицького районів міста Львова з проханням протягом трьох днів проінформувати міську раду про заходи з виявлення правопорушень під час виборів. – повідомляє „Львівський портал”.
Текст звернення подано нижче:
“21-го листопада цього року в процесі голосування за кандидатів у Президенти України у місті Львові на виборчих дільницях мали місце факти правопорушень, а саме – підпали бюлетенів, голосування фальшивими відкріпними посвідченнями та бюлетенями.
Працівники міліції та члени ДВК затримали кількох правопорушників. На сьогоднішній день ні громадськості, ні міській раді не відомо, які заходи до правопорушників вжили правоохоронні органи.
Просимо вас протягом трьох днів проінформувати міську раду про вжиті вами заходи з виявлення правопорушень. Одночасно звертаємо вашу увагу на пасивну перевірку даних фактів”.
Крім цього, міський голова Львова Любомир Буняк запропонував запросити представників трьох силових структур – прокуратури, міліції та податкової – на наступне пленарне засідання сесії ЛМР, щоб вони доповіли про стан розгляду кримінальних справ. Наступна сесія міської ради Львова має відбутися 16-го грудня.