Відповідне звернення озвучив на сесії ЛМР 29 січня секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, передає кореспондент «Вголосу».

Як сказано в документі: «Від громади міста Львова та депутатів Львівської міської ради висловлюємо глибоке співчуття кожній сім’ї, яку торкнулося лихо, та слова підтримки всім мешканцям міста Маріуполь з приводу останніх трагічних подій.

Злочинні дії проти людяності за підтримки збройних сил Російської Федерації призвели до страшної трагедії – смерті мирних жителів міста, зокрема дітей. Ми засуджуємо дії терористів. Причетних до цього злочину осіб та організації потрібно притягнути до відповідальності згідно з нормами національного та міжнародного права.

Львівська міська рада та всі львів’яни стурбовані теперішніми подіями, які відбуваються на Сході України. З огляду на дружні стосунки, що склалися між депутатами Львівської міської ради та Маріупольської міської ради, ми переконані, що всіх українців об’єднує спільна національна ідея. Ми висловлюємо свою підтримку та бажаємо всім мешканцям зайнятих бойовиками територій врегулювання ситуації, завершення конфлікту та неповторення подібних терористичних актів.

Реалії сьогодення заставляють нас задуматися, що буде далі. Адже ніхто не може відповісти, наскільки далеко може зайти наш супротивник і які цілі він переслідує. Сьогодні, як ніколи, ми повинні проявити взаємопідтримку та взаємодопомогу один одному. У ситуації, що склалася, Львівська міська рада готова надавати допомогу та вживати всіляких заходів, направлених на захист мирних мешканців та територіальної цілісності України».