Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засідання сесії міськради 85-ма голосами «за».

Міський голова Львова Андрій Садовий перед голосуванням з даного питання зазначив, що вчора було проведено 8 консультативних нарад і були враховані максимально всі зауваження депутатів.

Після цього депутати проголосували за бюджет вже без обговорень.

Керівник фракції УНП у міськраді Юрій Кужелюк у зв'язку із таким швидким прийняттям бюджету міста сьогодні після вчорашнього 10-годинного обговорення запропонував міському голові Львова Андрію Садовому преміювати працівників міськради, відповідальних за підготовку сесії.

Відповідно до ухвали загальний обсяг доходів бюджету Львова на 2007 рік затверджено у розмірі 809,002 млн. грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету встановлено в розмірі 666,64 млн. грн., спеціального фонду бюджету - 142,361 млн. грн., у тому числі бюджету розвитку - 88,070 млн. грн.

В обсязі доходів загального фонду міського бюджету враховано субвенцію із держбюджету на придбання вагонів комунального електротранспорту (тролейбусів і трамваїв) - 900 тис. грн.; субвенцію з інших місцевих бюджетів на охорону здоров'я - 1,074 млн. грн.

Загальний обсяг видатків міського бюджету затверджено у розмірі 913,074 млн. грн.., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 678,713 млн. грн. та видатків спеціального фонду бюджету - 234,361 млн. грн., з них бюджету розвитку - 180,070 млн. грн.

Депутати сьогодні затвердити видатки лише для загального фонду бюджету, видатки для бюджету розвитку детальніше розглянуть на сесії 25 січня.

Для покриття дефіциту міського бюджету міськрада планує випустити п'ятирічні муніципальні облігації на 100 млн. грн. для залучення коштів для реалізації проектів капітального будівництва, ремонту та реконструкції об'єктів міста, які фінансуються з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова. Відсоткову ставку планують встановити не більше 12% річних, з щоквартальним погашенням відсотків. Граничні суми витрат складають 2 млн. грн. (2%), до них входять гарантія, комісія та накладні витрати за запозиченнями.

Нагадаємо, що вчора депутати до пізнього вечора розглядали проекту міського бюджету, але так і не змогли його затвердити, оскільки депутати мали ряд зауважень. Найбільше депутатів обурив ріст видатків на державне управління з 38,8 млн. грн. до 65,4 млн. грн.