Керівник організаційного відділу Львівської міськради Богдан Самійло на прес-конференції сказав, що міська рада зробила все можливе для успішного проведення виборів.
На проведення виборів не було виділено коштів, а тому органи місцевого самоврядування за свої гроші були змушені виготовляти рекламні агітаційні щити та списки виборів.
На даний час не було висунуто жодних претензій від спостерігачів та виборців щодо проблем, пов’язаних з виборчим процесом.
Певні проблеми виникли на 69 дільниці 117 виборчого округу через неможливість створити додаткові виборчі дільниці, там до списків виборців було внесено 3900 осіб, а це спричинило виникнення великих черг.
„Щодо неточностей у списках виборців, то всі ці проблеми я списую на людський фактор”, – сказав Богдан Самійло, ― на сьогодні всі списки виборців є уточнені, а тому у випадку проведення другого туру виборів, проблем з списками мало б бути менше.
Стосовно звернення міськради до правоохоронних органів щодо посилення охорони на виборчих дільницях після їх закриття, то Богдан Самійло повідомив, що це було зумовлено повідомленнями про провокації, а також загальною ситуацією неспокою в країні.