Про це у повідомив учасник молодіжного об’єднання «Граніт» Андрій Мочурад під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Андрій Мочурад розповів, що табір відбудеться з 2 по 7 липня  у лісі біля села Корчин на Сколівщині. Головне завдання учасників табору – розчистити криївку, що сягала в довжину 35 метрів, від багатолітніх букових завалів букового лісу та підготували територію до розкопок спеціалістами. 

Також учасники табору спробують розчистити стару закинуту дорогу неподалік бункера і промаркувати маршрут, щоб туристи змогли відвідувати цю місцевість.

«У перервах між фізичними навантаженнями, учасники табору зможуть брати участь у тренінгах з лідерства, цілеспрямованості, тайм менеджменту. Також у програмі табору є інтелектуальні змагання і лекції з історії українського націоналізму», – розповів Андрій Мочурад. 

Депутат Львівської обласної ради Богдан Сидорак розповів, що бункер Головного осередку пропаганди ОУН-УПА шукали два роки. Спочатку працювали з радянськими документами, однак там було багато неточностей, тому вирішили вдатися до іншого методу. 

Учасники експедиції вивчили спогади Дарії Малярчин, яка працювала у бункері друкаркою і дуже швидко знайшли місце розташування криївки. 

Депутат також зазначив, що ця знахідка включена до маршруту «Горами нашої Слави», який бере початок на г. Яворина (Івано-Франківщина) та завершується на г. Кичера (Львівщина), тобто на місці віднайденого бункера.

Крім бункера Головного осередку пропаганди УПА, до туристичного маршруту увійдуть скелі Довбуша, гори Яворина, Магура, Маківка, Тухля (Захар Беркут), Лопата, Ключ, Кичера, Парашка. 

Гасло маршруту: «І стали нам ті наші гори твердинею у лютий час».

Нагадаємо, весною цього року  група ентузіастів зі Стрия, Моршина та Львова знайшла місце розташування бункера Головного осередку пропаганди ОУН-УПА.