Про це він повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції, інформує кореспондент Вголосу.

Головною проблемою фанів, які приїжджали до Львова наземним транспортом, виявились не черги на митних постах, а обмаль часу для екскурсій Львовом. За словами Тодощука, багато вболівальників розраховували, що митні пости розташовані поблизу Львова, тож після перетину митниці сподівались одразу прогулятись містом.

«Не всі знали, скільки часу їм піде на те, аби від кордону добратись до міста. Іноземець сподівався у Львові погуляти 5 годин, а потім іти на матч, але він був змушений приїхати, попити пива і піти на матч», – розповів він.

Та найбільшою несподіванкою для митників стали туристи, які сподівались перетнути кордон, не маючи закордонних паспортів.

«Були і такі несподіванки: деякі іноземці не знали, що під час перетину кордону необхідно мати паспорт. Вони живуть в Європі і можуть перетинати кордон, скажімо, між Францією і Німеччиною по водійському посвідченні і не знають, що треба мати закордонний паспорт», – зазначив митник.

Крім того, трапився випадок, коли група вболівальники перетинала кордон на старих зламаних автомобілях, сподіваючись, що на українській стороні одразу зможуть взяти авто на прокат, їх митник пересадити у автобуси.