Голова Львівської обласної федерації плавання Андріян Гутник підтримав народного депутата України від "Європейської солідарності" Олега Синютку як кандидата на посаду міського голови Львова.

Відповідну заяву Гутник опублікував на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

"Львівщина завжди мала славні традиції плавання, легендарних плавців і навіть перший басейн в Україні (1820 рік). Саме у Львові зародилось українське плавання! Проте, у наші часи ситуація з плаванням мінялась докорінно...", - написав Гутник.

У заяві зазначається, що впродовж останніх десяти років міська влада Львова фактично не займалася розвитком спорту у місті. Зокрема, у Львові не було збудовано жодного комунального басейну, не було належного і постійного фінансування для проведення змагань та виїздів спортсменів.

"Без здійснення змін на найвищому рівні, говорити про будь-які зміни у розвитку спорту - це утопія. Лише зміна керівництва міста, а разом з ним і бачення розвитку та підтримки спорту зможе надати зокрема і плаванню "друге дихання". Моє тверде переконання - з Синюткою Олегом Михайловичем у майбутньому плаванню буде комфортніше у Львові", - йдеться в заяві.