23 жовтня відбулася Львівська обласна конференція громадського руху „Нова взаємодія”, під час якої було сформовано пакет пропозицій об‘єктів фінансування до державного бюджету на 2005 рік.
У роботі конференції взяло участь 485 делегатів, які представляли міста та райони області. Як було зазначено на конференції, у містах та районах Львівської області відбулися громадські слухання руху „Нова взаємодія”, під час яких було визначено об‘єкти першочергового фінансування на 2005 рік.
На конференції були визнані ухвали громадських слухань щодо пропозицій до державного бюджету у Галицькому, Шевченківському, Залізничному, Личаківському, Франківському, Сихівському районах м. Львова; містах: Дрогобичі, Моршині, Новому Роздолі, Бориславі, Стрию, Трускавці, Червонограді; Бродовському Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Мостиському, Перемишлянському, Кам‘янко-Бузькому, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському, Радехівському, Старосамбірському, Турківському, Яворівському районах Львівської області.
Обласна конференція також визнала неповним збір підписів на підтримку ухвал громадських слухань руху „Нова взаємодія” неповним у м. Самбір, Буському, Городоцькому, Миколаївському районах Львівської області і рекомендувала до 28 жовтня делегатам від цих територій уточнити адреси і конкретні обсяги робіт на об‘єктах.
У роботі обласної конференції взяв участь голова Львівської ОДА Олександр Сендега, який високо оцінив новий тип взаємодії громадськості і влади. За його словами, це вперше керівник такого рівня виявив бажання вирішувати проблеми району.
Під час конференції було обрано делегатів на Всеукраїнський форум громадського руху „Нова взаємодія”.
Обласна конференція „Нової взаємодії” продовжить роботу 29 жовтня для того, щоб детально визначити об‘єкти фінансування на 2005 рік.
"Нова взаємодія" – це проект, запропонований прем‘єр-міністром Віктором Януковичем, який передбачає нові стосунки людей з органами місцевої влади. За умовами проекту кожен бажаючий може взяти участь у перевірці використання бюджетних коштів та вказати на "больові точки" рідного регіону, що вимагають негайного вирішення.
На Львівщині даний проект розпочав діяти з вересня.
На реалізацію проекту „Нова взаємодія” Кабмін заклав у проекті Держбюджету на 2005 рік 1 млрд. 700 млн. грн., з яких 94 млн. 54 тис. грн. припадають на Львівську область.