Львівська обласна організація СДПУ(О) вимагає від заступника голови Львівської обласної ради Андрія Парубія 50 тис. грн. моральних відшкодувань.
Про це „Контекст-медіа” повідомив секретар Львівської обласної організації СДПУ(О) Ігор Шурма.
ЛОО СДПУ(О) подав позов до Шевченківського районного суду відносно заступника голови Львівської облради Андрій Парубія за те, що „він у своєму виступі на телебаченні 26 лютого некоректно висловився на адресу СДПУ(О). Спираючись на статутні документи партії СДПУ(О) він звинуватив партію у тому, що вона домагається надання російській мові статусу державної”.
11 вересня на судове засідання Андрій Парубій не з’явитися, мотивуючи це лікарняним лікуванням.
„З достовірних джерел обласної ради, але з джерел не перевірених, ми отримали інформацію, що він не лікується а знаходиться в межах обласної ради”, — сказав Ігор Шурма.
Тому Ігор Шурма звернувся до начальника управління охорони здоров’я Львівської ОДА Віктора Кімаковича з листом встановити чи дійсно був на листку непрацездатності Андрій Парубій.
Віктор Кімакович розіслав терміновий запит керівникам лікувально-профілактичних закладів області та Львова про надання інформації стосовно звертання 10.09.2004. громадянина Парубія до закладів охорони здоров’я за медичною допомогою.
Андрій Парубій оцінює дії начальника управління охорони здоров’я як не фахові і звинувачує владу у тиску на депутатів облради.
Поки що відповіді від Віктора Кімаковича Ігор Шурма не отримав. Отримані гроші, в разі виграшу справи, за словами Ігоря Шурми, буде спрямовано на дитячі сиротинці.
Наступне засідання Шевченківського суду відбудеться 13 жовтня.