Насамперед за плідну діяльність на ниві військово-патріотичного виховання молоді та за сприяння статутній діяльності СОУ від голови всеукраїнської організації полковника В’ячеслава Білоуса грамоти отримали Роман Кутний, Роман Терешко, Микола Ядлош, Георгій Бегляров, Ярослав Кітура, Дзвенислава Леус та інші члени організації, а також прихильники СОУ Роман Ковальчук, Михайло Дуриш, Ігор Данилиха, Василь Павлюк та інші.

Опісля голова обласної організації проінформував про ініціативи СОУ стосовно відзначення Свята Покрови Пресвятої Богородиці – дня Українського війська та роль СОУ в цьому. Зокрема було доручено членам Львівської СОУ провести у школах, інших освітніх закладах, військових частинах тематичні зустрічі з молоддю в розрізі актуалізації збереження національної ідентичності українського народу.

Також були представлені зборам члени СОУ, що спробують себе у виборчих перегонах до місцевих органів влади: Михайло Ваврин (на голову Дрогобича), Андрій Микуш, Микола Пшевлоцький, Олег Романчук, Андрій Зазуляк і Микола Зелінський (кандидати до обласних рад по одномандатним округам), Роман Терешко (на голову с. Рудно), Михайло Курман, Василь Коржук, Дмитро Квіт і Мирослав Нагірний (до міської ради Львова). Присутні кандидати висловили свої погляди на потенційну діяльність у владі крізь призму статутних завдань СОУ.

Учасники загальних зборів відпрацювали дві відозви до громадськості: перша – стосовно світоглядних цінностей у програмах суб’єктів виборчого процесу в Україні, друга – стосовно конечності скликання конституційної асамблеї (обидві опрацьовуються і будуть оприлюднені за кілька днів).