Львівська обласна організація УНП ініціює відставку селищного голови Брюхович, голови Пустомитівської райради та міського голови Винник. Про це йдеться у заяві проводу ЛОО УНП.
„Провід ЛОО УНП закликає мешканців Брюхович розпочати процес розпуску Брюховицької селищної ради та усунення з посади селищного голови Івана Сала, а також мешканців Пустомитівського району – до розпуску Пустомитівської районної ради на чолі з Василем Надворним. Провід УНП також вважає доцільною відставку міського голови Винник Сергія Уварова за факти незаконної приватизації та будівництва в парковій зоні Винник”, – сказано у заяві ЛОО УНП.
Провід Львівської обласної організації Української Народної Партії закликає мешканців області, зокрема всіх активних учасників коаліції „Сила народу” „самостійно, не чекаючи на формування нової виконавчої влади, розпочати процес очищення органів місцевого самоврядування від корупції”. ― сказано у заяві.
ЛОО УНП зазначає, що селищний голова Брюхович Іван Сало напівтаємно зібрав сесію селищної ради, яка відхилила протест прокурора, щодо незаконного виділення 20 га заповідних лісів під приватну забудову.
Сесія Пустомитівської районної ради під головуванням Василя Надворного відхилила протест прокуратури, щодо незаконного виділення землі площею 60 га у Пасіках-Зубрицьких.
Міський голова Винник Сергій Уваров, як стверджується у заяві, незаконно приватизував земельні ділянки та дозволив будівництво в парковій зоні Винник.