Президія Львівської обласної ради молодіжних організацій звернулася до молоді Львівщини з приводу президентських виборів
Подаємо текст звернення повнотекстово:
"31 жовтня 2004 року відбудеться надзвичайно важлива подія в житті держави - ми з вами обиратимемо Президента України. Передвиборча кампанія відзначається великою напруженістю та застосуванням не завжди чесних та порядних агітаційних засобів. На жаль, непоодинокими є випадки порушення правопорядку, прав та свобод громадян. Деякі учасники виборчого процесу вдаються до незаконних та провокаційних дій.
Ми, представники молодіжних організацій Львівщини, закликаємо Вас зберігати спокій та виваженість задля щасливого майбутнього нашої Батьківщини, не піддаватися на масові провокаційні заходи. Переконані, що будь-які нецивілізовані дії не зможуть в перспективі гарантувати демократичний устрій держави.
Вибори президента для кожного громадянина є можливістю реалізувати своє конституційне право, взяти безпосередню участь в процесі формування вищих органів влади. Від нас залежить шлях розвитку України.
Ми, молодь, намагаємося по-новому, неупереджено дивитися на ті проблеми, вирішення яких доволі часто є складним для старшого покоління. Ми за проведення чесних та прозорих виборів. Ми проти ворожнечі в суспільстві. Нам важливо жити в стабільній, демократичній, європейській державі".