Стосовно реалізації Регіональної програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік, в.о. начальника головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської ОДА Іван Саган повідомив, що готується розпорядження голови Львівської ОДА на виконання програми.

В. о. керівника справ Львівської обласної ради Андрій Бондаренко наголосив на необхідності внесення змін до показників обласного бюджету з метою забезпечення виконання Програми підтримки місцевих ЗМІ та виходу газети Львівської обласної ради. Крім того, він зазначив, що до сьогодні не виплачено Обласну премію імені Героя України Степана Бандери та не розпочато проведення тендерних процедур для оновлення матеріально-технічного забезпечення редакцій місцевих газет.

На нараді наголошувалося на незадовільному стані виконання Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області у зв’язку з тим, що низка територіальних громад сільських та селищних рад не підтверджують необхідну умову отримання коштів з обласного бюджету – співфінансування з місцевих бюджетів на виготовлення генеральних планів.