Нагадаємо, сьогодні Львівська обласна рада підтримала ініціативу фракції БЮТ щодо висловлення недовіри голові ЛОДА Василю Горбалю.

«Ми усвідомлюємо, що після висловлення недовіри Василь Горбаль і надалі працюватиме на посаді голови ЛОДА, - сказав Роман Ілик. – Та ініціюючи розгляд цього питання, ми ставили собі за мету звернути увагу на те, що принципи формування владної вертикалі, соціальна політика, згортання демократичних свобод, зміна ідеологічних засад є неприйнятними для мешканців Львівщини.

Учора парламент не підтримав законопроект про запровадження мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги. Зокрема «проти» проголосував і Василь Горбаль, який у той час знаходився у Львові і вже четвертий місяць грубо порушує Конституцію України, перебуваючи одночасно на двох посадах.

Водночас ми не можемо мовчати, коли у програмі новин на Львівському державному телебаченні чотири із чотирьох сюжетів присвячені Василю Горбалю, а сюжети про діяльність ВО «Батьківщини» без пояснень знімаються з ефіру. Влада доклала також усіх зусиль і для того, аби перешкодити львів’янам потрапити на мітинг опозиційних сил, що відбувся 7 вересня біля парламенту, давши чіткі вказівки не давати транспорт приватним перевізникам.

Наше сьогоднішнє голосування – це також сигнал Януковичу про те, що Львівщина не приймає його відвертої антиукраїнської політики».