Сьогодні депутати Львівської обласної та міської рад на спільному засіданні визнали Віктора Ющенка народнообраним Президентом України.
За це проголосувало 62 депутати Львівської міської ради(всього 90 депутатів) та 52 депутати Львівської обласної рад(всього 81 депутат) . Проти та тих, хто утримався не було.
У своєму рішенні дві ради висловили недовіру Центральній виборчій комісії, звернулися до населення Львівщини приймати до виконання доручення та звернення Віктора Ющенка як народнообраного президента; звернулися до інших місцевих рад та органів місцевого самоврядування всіх рівнів про проведення аналогічних заходів на своїх територіях; звернулися до держслужбовців та військових Західного оперативного командування із закликом підтримати Віктора Ющенка і не виконувати злочинні накази та висловила недовіру начальнику УМВСУ у Львівській області Олегу Салу, начальнику ДПА у Львівській області Ярославу Хом’яку, начальнику Західної регіональної митниці Тарасу Козаку та заступнику голови облдержадміністрації Володимиру Геричу.
Як повідомляло агентство, сьогодні у Львові відбувається мітинг на підтримку Віктора Ющенка. Учасники мітингу вимагають визнати президентом Віктора Ющенка. Такий же мітинг відбувся біля Львівської обласної ради.