Згідно з календарним планом Центральної виборчої комісії, сьогодні, 5 листопада, до кінця дня територіальні-виборчі комісії мають оголосити інформацію про результати голосування, список обраних депутатів у багатомандатному окрузі, обраного депутата в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі. Але у Львівській обласній виборчій комісії, мабуть, з цим виникнуть проблеми.

Наразі обласною ТВК опрацьовано 14,87% протоколів з мокрими печатками. Як кореспонденту Вголосу повідомили у обласні ТВК такі затримки із опрацюванням протоколів не з вини обласної комісії, а через невчасне подання протоколів з районів. Як сказав заступник голови Львівської обласної виборчої комісії Юрій Онишко, якщо всі протоколи сьогодні надійдуть до ТВК, то будуть оголошені результати виборів.

Комісія обробила протоколи з міст Червонограда, Моршина, Нового Роздола та Дрогобича, а також з Дрогобицького, Золочівського і Буського районів. В процесі опрацювання перебувають протоколи Сколівського району.

За даними обласної виборчої комісії, результати у регіонах, протоколи яких вже опрацьовані, наступні: ВО «Свобода» - 23,45%, «Фронт змін» - 13,57%, «Наша Україна» - 7,21%, «Партія регіонів» - 5,38%, «Народний рух України» - 5,1%, «УДАР Віталія Кличка» - 3,85%, «Українська народна партія» - 3,06%, «Сильна Україна» - 2,87%.