Львівський Апеляційний адміністративний суд підтвердив законність прийняття рішення ТВК стосовно зняття з реєстрації кандидатів від Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» з виборів депутатів Львівської обласної ради по багатомандатному та в одномандатних мажоритарних виборчих округах. Про це заявив голова Львівської обласної виборчої комісії Микола Щур.

Відповідно, за словами Миколи Щура, Обласна ТВК повідомила всі ТВК районні та міські обласного значення про необхідність проставлення ДВК штампу «Вибув» напроти 43 номеру в виборчому бюлетені по багатомандатному виборчому окрузі і напроти прізвищ кандидатів від ВО «Батьківщина» по одномандатних мажоритарних виборчих округах. Голова обласної ТВК наголосив, що в разі відсутності у виборчому бюлетені позначки «Вибув» бюлетень буде визнано недійсним.

Микола Щур повідомив, що рішення суду було ухвалено за 4 години до початку голосування, тому до відкриття дільниць не усі ДВК встигли поставити на бюлетенях штампи «Вибув». Микола Щур звернувся до виборців з закликом бути уважними і контролювати наявність на бюлетені позначки - штампу «Вибув». У випадку відсутності такої позначки звертатися до членів ДВК з вимогою поставити таку позначку.

За даними Миколи Щура, жодних інших ускладнень у роботі ДВК у Львівській області не виявлено.

Він нагадав, що виборчі дільниці будуть працювати до 22 години, тому усі виборці зможуть проголосувати.