У Пустомитах невідомі побили сім‘ю студента НУ „Львівська політехніка” Остапа Гавора, який підтримує Віктора Ющенка. Про це сьогодні повідомив особисто Остап Гавор на прес-конференції в ЛОГО КВУ.
Він розповів, що по гуртожитках ходили якісь люди, які представлялися членами „Пори”, і пропонували студентам їхати спостерігачами від Віктора Ющенка на Схід. „Вони взяли номери мобільних телефонів і через деякий час подзвонили і сказали звернутися за адресою Козильницького, 4. Там мав бути офіс „Пори”. За цієї адресою ніякого офісу не виявилося. Йому подзвонила вдруге молода жінка і запитала чи він хоче бути спостерігачем. „Я сказав так я хочу”, ― зазначив він.
„18 числа, приблизно з четвертої до шостої, ввірвалися троє невідомих в масках. Вони зв‘язали маму, бабцю. Маму дуже сильно побили. Мама спиталася ― за що. Їй сказали, що за твого сина ідіота, який правди хоче та справедливості. Бабця теж питалася ― за що. Їй сказали, що шукають листівки „за Ющенка”. Вони перевернули все в кімнаті. Нічого не знайшли. В мами відібрали гроші”
За цим фактом студент подав заяву в Пустомитівський райвідділ міліції та прокуратуру. Ці заяви він надіслав поштою, оскільки боявся йти особисто в ці правоохоронні органи.
На думку Остапа Гавора, це було скоєно з метою залякати студентів і зірвати виборів