Львівська облдержадміністрація подала обласній раді звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя цього року, ― повідомила прес-служба Львівської ОДА з посиланням на заступника начальника головного фінансового управління Івана Носа.
У звітному періоді до загального фонду надійшло 81,8 млн.грн. податків та неподаткових платежів, що становить 59,6% до річного плану. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 6,2 млн.грн.
Зростання, за словами Івана Носа, відбулося в основному за рахунок надпланових надходжень податку за минулі роки та збільшенням її середньомісячного розміру.
Доходів до обласного бюджету надійшло на суму 288,4 млн.грн. Дохідна частина облбюджету разом із трансфертами держбюджету за січень-червень виконана на 48,7%.
Видатки з облбюджету становлять 269,1 млн.грн., або 42,9% до річного обсягу з урахуванням змін.
Забезпечено поточну виплату заробітної плати працівників, оплату комунальних послуг і спожитих енергоносіїв, також здійснювалися інші невідкладні видатки з бюджетних установ.
Так, проведено капремонт приміщень, придбано необхідне обладнання. У рамках реалізації програми „Школи. Інтернати Львівщини. Стан і перспективи” придбано 6 вантажно-транспортних засобів, холодильне та пральне устаткування на суму 527,5 тис.грн. Це повністю забезпечило потребу інтернатів у транспортних засобах та на 70% ― потребу у холодильному та пральному устаткуванні.
На оздоровлення найнезахищеніших категорій дітей з облбюджету виділено 676 тис.грн., що дало можливість оздоровити понад 1200 вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів обласного значення.
Проводилося також фінансування об’єктів капітального будівництва , частина яких приведена в дію до 1 вересня ― школи сіл Боберка Турківського району, с.Бабичі Радехівського, с. Грозьово Старосамбірського, с.Домажир Яворівського, с. Миколаїв Пустомитівського та ін.
Значні кошти спрямовувались на продовження будівництва кардіологічного центру у Львові.
З облбюджету передбачено виділення субвенцій бюджетам міст і районів у обсягах, що надійшли з держбюджету.