На порядок денний останньої сесії 5-го скликання було винесено тринадцять питань, 12 з яких було прийнято. Сесійне засідання тривало лише близько півтори години.

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль подякував за співпрацю голові Львівської облради Мирославу Сенику та головам профільних комісій обласної ради та вручив їм подяки від Львівської ОДА.

У свою чергу голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник подякував всьому депутатському корпусу та зокрема своїм заступникам за плідну співпрацю в інтересах громади. Також Мирослав Сеник подякував за спільну роботу трьом губернаторам Львівщини - Петру Олійнику, Миколі Кмітю та Василю Горбалю, так і колишнім.

«Незважаючи на те, що закон, за яким ми обиралися і за яким нам доводилося працювати, створював дуже багато можливостей для протиріч, ми пройшли цю каденцію дуже достойно і рівно. В нас не було зривів в роботі ради і ми ніколи не затримували розгляд питань, які були важливими для області», - сказав голова облради.

Голова обласної ради побажав раді наступного скликання успіхів у «нелегкій депутатській роботі», щоб вони мали великі здобутки та плідні результати.

Мирослав Сеник також зазначив, що за 4,5 роки своєї роботи Львівська обласна рада 5-го демократичного скликання прийняла низку дуже важливих рішень. Серед них: прийняття Стратегії розвитку Львівщини до 2015 року, внаслідок якої у 2009 році між Кабінетом міністрів України та Львівською обласною радою було підписано Угоду щодо соціально економічного розвитку Львівської області; затвердження Схеми планування території Львівської області.

Львівська обласна рада V-го демократичного скликання розпочала свою роботу 28 квітня 2006 року. За 4,5 роки відбулося 53 сесії та 87 пленарних засідань, на яких депутати прийняли понад 1350 рішень.