Про це повідомив заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Іван Груник розповів, що ЛОДА здійснила ряд необхідних заходів для забезпечення належного фінансування проміжних виборів депутатів Львівської обласної ради, зокрема, звернулася до голови Центральної виборчої комісії та прем’єр-міністра України. Відповіді на ці листи були однозначними – питання фінансування проміжних виборів належить до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.

Також облдержадміністрація звернулася до депутатського корпусу ЛОР з проханням розглянути згадане питання на засіданні профільної комісії та винести його на розгляд позачергової сесії.

Заступник голови ЛОДА розповів, що засідання бюджетної комісії облради відбувається сьогодні, і на ньому розглядатимуть питання щодо фінансування довиборів на Львівщині.

Як писав Вголос, нещодавно голова ТВК у Львівській області Микола Щур поскаржився на бездіяльність Львівської ОДА у вирішенні проблеми відсутності коштів на проведення проміжних виборів до Львівської облради.

Нагадаємо, датою проведення довиборів до ЛОР визначено 27 січня.