Про це у коментарі Вголосу повідомив голова екологічної комісії Львівської обласної ради Олексій Балицький.

Він зазначив, що надісланий урядом проект угоди є недосконалим, тому на чергове засідання сесії Львівської обласної ради, яке запланована на 3 жовтня, депутати ти на виноситимуть питання про погодження цього документу.

«Звичайно, що ця угода не є досконала. Там не враховані економічні інтереси, я вже не кажу про інші серйозні речі, які мали б бути присутні в угоді. Розуміючи всю важливість і суть цього документу, потрібно, щоб там була перспектива для Україна, у даній редакції перспективи саме для Львівщини немає. Однозначно, до тої угоди ще є багато зауважень і однозначно, що  в цьому вигляді, особисто моя думка, що рано її приймати», – розповів депутат.

Відтак, у Львівській облраді продовжать аналізувати урядовий проект угоди.

«Ми б не хотіли поспішати, нам надіслали проект угоди, його треба проаналізувати, вивчити, що в ньому треба поправити, що ні і відповідно, тоді приймати рішення. Важко коментувати дане рішення Івано-Франківської обласної ради, а що стосується нашої позиції, ми б хотіли добитись інших результатів, які б відображати реальний розвиток нашої території», – заявив Балицький.

Нагадаємо, сьогодні депутати Івано-Франківської обласної ради підтримали проект угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Олеського родовища, між державою Україна, компанією Chevron і ТОВ «Надра Олеська».