- Отож уже у Львові мера не маємо, - сказав голова Львівської облради пан Мирослав Сеник, якого доля покидала по горбах, аж доки добрий електорат не вибрав його депутатом, а колеги-депутати безапеляційно визнали політиком потужнішим за Ющенка, а відтак доручили очолити цей відомий далеко за межами Львівщини представницький орган.

- Якого це мера Львова? – спитає допитливий читач, не перестаючи матюкатися, як це він завжди робить, коли відчуває запах політики та політиків. - Я знав п'ятьох мерів. Богдана Котика та Василя Шпіц ера, яких можна віднести до розряду «Mer antiquitus», Василя Куйбіду – «Мer universalis», Любомира Буняка, відомого як «Mer faber», а також Андрія Садового – «Mer manipulator» Усіх анітрохи не шкода.  Хіба що першого.

Зняли його бідолашного, зняли. Написали звернення депутатів облради до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, депутатського корпусу Львівської міської ради і тепер його точно знімуть.

Такі пани можуть собі це дозволити. Їм когось покарати - раз плюнути. І начхати, що облрада не має права знімати мера Львова, тим більше такого прославленого у віках, як наш організатор світлових шоу, будівельник фонтану і підстригач клумб.

За відповідне звернення проголосували 63 депутати облради, 7 депутатів були проти, 4 утрималися. Голова облради перед голосуванням наполягав, щоб виключити із документа пункт щодо звернення до депутатів міської ради щодо доцільності перебування міського голови Львова Андрія Садового на посаді.  За зняття цього пункту проголосували лише 37 депутатів, що виявилося недостатньо для його вилучення.

«Шкода що не послухали голову обласної ради. Некоректно звертатися з таким питанням до іншого органу місцевого самоврядування», - зазначив Сеник і задоволено посміхнувся у пишні кунівські вуса. Приблизно так..

Об’єктивну інформацію про цю оптимістичнуу трагедію читайте ТУТ