У окрузі №7 , місто Моршин, перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків програв з мінімальним рахунком

В окрузі № 2, місто Львів, перемагає Ірина Фаріон від ВО "Свобода"

В окрузі № 8, м.Моршин, виграє вибори Білас Всеволод (УНП), бізнес-партнер екс-губернатора Кмітя Миколи,

В окрузі №10, м. Новий Розділ, чинний депутат Давидович Михайло від ХДС програє Кузенкові Олегові від "Свободи".

Округ № 11, м. Самбір, перемагає чинний депутат обласної ради Федак Тарас (позапартійний, від ПППУ).

Округ № 12, м. Самбір, перемагає чинний депутат обласної ради Ярема Ігор (Народна партія).

Округ № 14, м. Стрий, перемагає, Карпінський Зіновій, Конгрес українських націоналістів.

В окрузі № 17, м. Червоноград, рухівець Андрій Корнат програє представниці "Свободи" Ользі Поліщак.

В окрузі № 19, Бродівський район, рухівець Олександр Ганущин програє представниці "Свободи" Ірині Сех.

В окрузі № 21, Буський р-н, Грещук Ігор від Партія регіонів перемагає у чинного депутат обласної ради Вовка Михайла (КУН).

Округ № 23, Городоцький р-н, Юрій Візняк, УНП

Округ № 24, Городоцький р-н, Ярослав Дубневич, Партія Відродження.

В окрузі № 25 Михайло Сендак переміг Дрогобицький р-н. Перевага Мийхайла Сендака сягнула 600 голосів.

В окрузі №26 чинний депутат Задорожний Михайло від "Свободи" перемагає в Ортинського Володимира від ПППУ,

Округ № 30, Жовківський р-н, Бокало Іван, "Сильна Україна", виграв у Думи Ігоря, Партія промисловців і підприемців України.

Округ № 33, Кам’янка-Бузький р-н, чинні депутати облради Дідусь Роман (КУН) або Кузьмич Роман (УСДП) програють Кириличу Володимиру, "Фрон змін".

В окрузі №35, Миколаївський р-н, лідирує Чечотка Богдан, "Фронт змін".

Округ № 37, Мостиський р-н, Іван Груник, Партія Відродження

Округ № 38, Мостиський р-н, перемагає чинний депутат обласної ради Турчин Богдан, ПППУ.

Округ № 42, Пустомитівський р-н., перемиіг Дубневич Богдан (Партія Відродження, депутат облради IІІ скликання.

Округ № 45, Самбірський р-н, Завійський Леонід, Українська соціал-демократична партія.

Округ № 46, Самбірський р-н., переміг чинний депутат обласної ради Охріменко Леонід (УСДП).

Округ № 47, Сколівський р-н, Тягнибок Андрій, "Свобода", перемагає у Малеха Петра, ХДС.

Округ № 48, Сколівський р-н, переміг, Дейнека Анатолій, Народна партія

Округ № 49, Сокальський р-н, перемагає Роман Швед, КУН

Округ № 50, Сокальськийр-н, Небожук Олександра зі "Свободи" виграє у Пшевлоцького Миколи, Конгрес українських націоналістів.

Округ № 51, Старосамбірський район, переміг Гичка Михайло, чинний депутат облради, фракція ПППУ.

Округ № 52, Старосамбірський р-н, перемагає Войтів Юрій, Народний рух України.

Округ № 53, Стрийський р-н, пермагає Хомин Ярослав, Українська народна партія.

Округ № 54, Стрийський р-н, переміг Круць Василь, Партія регіонів.

Округ № 56, Турківський р-н, переміг Михайло Дзюдзь, Партія промисловців і підприємців, у Ігоря Герича , Громадянська позиція.

Округ № 57, Яворівський р-н, перемагає Михайло Барбара, ВО "Свобода" у представника Партії регіонів Михайла Козяра.

Округ № 58, Яворівський р-н, (найбільш чисельний округ у Львівській області), Василь Пазиняк, Партія захісників Вітчизни.