За це рішення під час сесії Львівської обласної ради проголосували 74 депутати, інформує кореспондент «Вголосу».

У зверненні йдеться про те, що протягом 15 років найпопулярнішим для молоді є механізм пільгового довготермінового кредитування молоді на будівництво (реконструкцію) або придбання житла, який упроваджують у рамках виконання Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки. Завдяки дії механізму програми понад 11 тисяч сімей, з яких 382 у Львівській  області, придбали власне житло. Проте нині понад сто тисяч молодих сімей, з яких 592 у Львівській області, потребують поліпшення житлових умов.

Депутати інформують, що загалом у Львівській області на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, перебувають 63 600 сімей. Серед них є багатодітні сім`ї, молодь із числа працівників бюджетної сфери та низка інших категорій молодих громадян, які насамперед потребують соціальної підтримки та захисту.

Протягом 2013-2014 років на програму з бюджетів усіх рівнів було виділено 196,6 млн грн. За ці кошти вдалося забезпечити власним житлом 581 молоду сім`ю, з яких 12 – у Львівській області, та ввести в експлуатацію 45,4 тис.  кв. м житла.

Зважаючи на важливість й актуальність вирішення житлової проблеми молоді та враховуючи загострення житлового питання із забезпечення молоді житлом, депутати Львівської обласної ради просять Кабмін та парламент передбачити кошти на реалізацію згаданої програми в Державному бюджеті України на 2015 рік.