Як нагадує прес-служба ЛОР, йдеться про широкоформатні батальні полотна італійського живописця XVII-XVIII ст., маляра Мартино Альтомонте «Битва під Віднем» і «Битва під Парканами».

У листі зокрема сказано: «Львівська обласна рада, враховуючи висновок робочої групи щодо збереження культурної спадщини, зібраної Героєм України, академіком, директором Львівської національної галереї мистецтв Борисом Возницьким, а також висновок фахівців-реставраторів про стан цих картин та неможливість їхнього переміщення з місця постійного зберігання, просить надалі не ініціювати експонування згаданих творів у приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» чи в інших приміщеннях за межами Львівської національної галереї мистецтв».

Відзначимо, що завтра відбудеться прес-конференція представників робочої групи зі збереження музейної спадщини Возницького, а в облраді пройдуть громадські слухання на тему: “Збереження культурної спадщини, зібраної Героєм України, академіком, директором Львівської національної галереї мистецтв Борисом Возницьким». Розпорядження про це підписав Олег Панькевич. Слухання проводяться на звернення інтелігенції Львівщини.