За звернення до  прем’єр-міністра та уряду щодо необхідності невідкладного вирішення питання про передачу конфіскованих автомобілів на потреби українських військовослужбовців під час сесії Львівської обласної ради сьогодні проголосували 65 депутатів, передає кореспондент «Вголосу».

У зверненні йдеться про те, що українські бійці, які зараз є на фронті, вже неодноразово заявляли про необхідність забезпечення військових автомобілями.

«За інформацією з відповідних джерел, тільки на українсько-польському кордоні станом на сьогодні є сотні конфіскованих авто, які могли б бути дієво використані на потреби Української армії. Також пропонуємо невідкладно розглянути можливість створення «зеленого коридору» для ввезення в Україну та розмитнення автомобілів з-за кордону, які будуть передані на потреби армії та добровольчих батальйонів», - пишуть депутати.

Прем’єр-міністра та Кабмін просять зобов’язати СДП «Укрспец’юст» та Державну митну службу не виставляти на аукціон конфісковані автомобілі, а передавати їх Міноборони. У свою чергу Міністерству оборони варто надати повноваження здійснювати централізований розподіл цього транспорту поміж окремими підрозділами Збройних Сил України та добровольчими батальйонами.