Як передає кореспондент Вголосу, за це рішення проголосувало 68 депутатів, 1 проголосував проти, 1 - утримався.

Проти такого звернення виступив Ярослав Рущишин, який нагад, що Михайло Павловський за Радянського Союзу був ректором Медінституту, у який було складно поступити без грошей.

«У чому його геройство заклечається? У тому, що діточки не могли поступити у цей Інститут?», - поцікавився депутат Рущишин.

Депутат Олександр Лемішко, який доповідав з цього питання, на це відповів: «Пане Ярославе, давайте не будемо виривати з контексту ті проблеми, які характерні для кожної епохи. Якраз за керування Інститутом Михайлом Петровичем Павловським маса талановитої молоді поступила без будь-яких коштів. Хоча ця схема працювала і зараз працює у всіх вузах».

У зверненні до Президента України мовиться, що з огляду на значні заслуги академіка Михайла Павловського депутатський корпус Львівської обласної ради V скликання звертається до глави держави з проханням та пропозицією щодо присвоєння ювілярові (15 листопада Михайлові Павловському виповнюється 80 років) звання Героя України.

Львівська обласна рада вважає, що професор Михайло Павловський за час професійної діяльності здійснив визначні трудові досягнення, вніс вагомий внесок у розвиток медицини, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, а також своєю багаторічною сумлінною працею в лікувальних установах заслужив присвоєння звання Героя України.