«Позачергову сесію Львівської облради назвати сесією доволі складно. Згідно з регламентом обласної ради позачергова сесія обласної ради проводиться поза будинком обласної ради у разі запровадження в Україні або на території області надзвичайного стану. Тому сьогоднішній захід – це більше політичний мітинг депутатів, обраних до обласної ради», - сказав він.

За словами Сендака, немає також і юридичних підстав скликати позачергове засідання, адже наразі ухвали Вищого адміністративного суду щодо скасування звання Героя України Степанові Бандері не існує.

«Звинувачення, які звучать у проекті заяви сесії Львівської обласної ради, несуть відверто антипрезидентський та антиурядовий характер. Хоча, ані діючий Президент України, ані уряд не мають відношення ні до присвоєння, ні до скасування почесного звання Героя України Степанові Бандері та Роману Шухевичу. Питання розглядається у суді, і треба пам‘ятати, що ніхто, в тому числі депутатський корпус, не може впливати на роботу судової гілки влади», - зазначив керівник фракції ПР.

Михайло Сендак також зауважив, що зараз представники ВО «Свобода» активно обговорюють питання щодо вищого державного звання Степану Бандері, але не хотіли підтримати ініціативу депутата від Регіонів Ігоря Грещука «не словом, а ділом допомогти добудувати пам’ятник провіднику національного визвольного руху коштом депутатів»,

«То ж треба чітко розрізняти піар-акції політичних сил та реальні справи», - відзначив він.