З пропозицією включити це питання до порядку денного сесії ЛОР виступив депутат від НРУ Олександр Ганущин.

Пропозицію підтримали 63 депутати p 93 присутніх на сесії.

За заяву депутати голосуватимуть перед розглядом обласного бюджету на 2011 рік.

На початку засідання представники Львівської станиці Міжнародної скаутської організації "ПЛАСТ" передали голові Львівської обласної ради Олегові Панькевичу Вифлеємський вогонь миру.

За проектом порядку денного, на розгляд депутатів буде винесено понад двадцять питань. Серед них питання " Про затвердження Регламенту Львівської обласної ради VI скликання", "Про обласний бюджет Львівської області на 2011 рік", "Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Львівської обласної ради", "Про кошторис видатків на утримання Львівської обласної ради та її виконавчого апарату на 2011 рік", "Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у 2011 році", "Про затвердження Програми енергозбереження в житлово-комунальному господарстві Львівської області на 2011-2015 роки" та інші.

Нагадаємо, раніше Львівська обласна «Батьківщина» пропонувала Львівській облраді звернутися до Президента Віктора Януковича з вимогою припинити репресії проти Юлії Тимошенко та ленів її уряду.